top of page

Nasze 1000m2 zawsze pełne pasji i dobrej energii!

DSC_3182_edited.jpg

To tutaj codziennie wylewamy siódme poty

dążąc do doskonałości.

Ciężka praca zawsze się opłaca :-)

Pierwszy i najnowocześniejszy w historii naszego miasta obiekt sportowy przygotowany w pełni by uczyć i rozwijać umiejętności akrobatyczne.

1000 m2 powierzchni wyposażonej w najlepszej jakości, profesjonalny sprzęt z atestami bezpieczeństwa z pewnością spełni oczekiwania, zarówno osób zaczynających przygodę z akrobatyką, jak i profesjonalistów szukających miejsca do indywidualnych treningów. Nasz budynek położony jest w północnej części Torunia przy ulicy Mazowieckiej

i cechuje go łatwy dojazd oraz miejsca parkingowe dla naszych interesantów.

Sala główna dzieli się na trzy strefy.

"STREFA A", czyli ABC akrobatyki dla najmłodszych,

stworzona z myślą o początkujących adeptach akrobatyki.

"STREFA B" największe powierzchniowo miejsce na naszej sali, gdzie można ćwiczyć stanie na rękach, skoki akrobatyczne na odskoczniach trampolinowych i tradycyjnych,

a także wykonywać wiele ćwiczeń akrobatycznych niezbędnych, 

by awansować do najbardziej zaawansowanej strefy.

"STREFA C" stworzona dla grup zaawansowanych.

W skład tej strefy wchodzą m. in. dwie dmuchane ścieżki firmy AIR Track, duża oraz średnia, a także sekcja siłowa: drabinki gimnastyczne i sprzęt do ćwiczeń siłowych wzmacniający wszystkich mięśnie brzucha, pleców, rąk, klatki piersiowej i nóg.

Oprócz wspomnianych stref w naszym kompleksie na drugiej kondygnacji znajduje się "obserwatorium rodzica", miejsce skąd rodzic może obserwować na żywo wyczyny swojej pociechy, sala zabaw dla maluchów i świetlica.

Wspaniała atmosfera panująca na treningach, największa i najlepiej wyposażona sala akrobatyczna w Toruniu, sprzęt najlepszych marek, profesjonalna i utytułowana kadra trenerska, a także udogodnienia znajdujące się w naszym kompleksie to atuty które sprawiają, że "Cieciórski Akro Kids" to wyjątkowe miejsce na mapie naszego miasta.

bottom of page