Trener jest kimś kto mówi Ci to
czego nie chcesz słyszeć,
który widzi to czego nie chcesz widzieć,
po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.

Artur Cieciórski

Sukces wymaga czasu i poświęcenia.

 

Od najmłodszych lat czynnie uprawiam sport, wyrosłem na podstawie wszystkich sportów, czyli akrobatyce.

Dzięki niej świadomie budowałem swój sukces realizując krok po kroku zakładane cele. Moje najważniejsze osiągnięcia:

Zwycięzca II edycji programu "You Can Dance – Po prostu tańcz’’
- 5-krotny Mistrz Świata Disco i Disco Freestyle
- 3-krotny Mistrz Świata Disco Show Duety
- 24-krotny Mistrz Polski w kategoriach: Solo Freestyle, Duety Show Dance i Mini Formacje oraz Formacje Disco
- Mistrz Europy w Disco Freestyle
- Zdobywca Pucharu Świata Disco Freestyle

 

Współpraca z gwiazdami m. in.  Ashlee Simpson, Hannah Montana, Pussycat Dolls, Baby Bash, T-Pain, Stevie B, Bobby Brown.

Od 20 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zarażając pasją do aktywności fizycznej.

Akrobatyka rozwija nas wszechstronnie.

Dzięki niej kontrolujemy w sposób świadomy każdą część naszego ciała przez co zyskujemy siłę i znakomitą koordynację ruchową.

Badania naukowe potwierdzają, że ćwiczenia zwiększają zadowolenie z życia, polepszają wyniki w nauce, koncentrację, rozwój intelektualny i fizyczny.

Im więcej sukcesów tym większa pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Sprawie, że nasze dzieci będą zdrowe, uśmiechnięte i aktywne bo dzieci to nasza przyszłość.

Mateusz Bołądź

"Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić." – Walt Disney.

Jestem trenerem, miłośnikiem, popularyzatorem akrobatyki oraz  niepoprawnym idealistą:)

Przygodę  z  akrobatyką  zacząłem  w  Toruńskim Klubie Gimnastycznym „Olimpijczyk”, gdzie występowałem we   wszystkich możliwych konkurencjach akrobatycznych, m.in. dwójkach  i  czwórkach  męskich, a także w skokach  na ścieżce i trampolinie.

Wśród moich osiągnięć mogę się pochwalić: 

- Tytułem Mistrza Polski w skokach akrobatycznych

na ścieżce.

Moje treningi to morze uśmiechów, potok kreatywności i równowaga pomiędzy dobrą zabawą i systematyczną pracą. Uważam, że dobry trener, to taki, który posiada wiedzę, umiejętność przekazu i przede wszystkim umiejętność bycia z ludźmi.

W sporcie widzę  uniwersalny  skarbiec  wartości, który kształtuje ludzi. 

Martyna Fiszer

Martyna  (3).jpg

 

Z wykształcenia jestem tłumaczem i nauczycielem języka hiszpańskiego, z zamiłowania performerką zafascynowaną sztuką cyrkową. Połączenie pracy pedagoga ze sportem daje mi spełnienie i radość. Interesuję się akrobatyką powietrzną, pracą z ciałem, szeroko pojętym ruchem scenicznym oraz kuglarstwem. Organizowałam i prowadziłam multidyscyplinarne zajęcia w różnych miejscach w Polsce, a także za granicą (Włochy, Hiszpania). Swoją pasją i pozytywną energią skutecznie zarażam zarówno młodsze jak i starsze pokolenia.

Od 2014 roku aktywnie występuję na polskiej  i na międzynarodowej scenie, a także tworzę spektakle z wykorzystaniem ognia, światła, akrobatyki i pirotechniki. Na akrobatykę powietrzną patrzę jak na spektakl - łączy ona pracę nad siłą i techniką z rozwijaniem wrażliwości artystycznej. Nie można zapomnieć o tym, że jest to również świetna zabawa!  Aktywnie angażuję się w rozwój tej formy akrobatyki w Europie poprzez udział w warsztatach, festiwalach i Spotkaniach Pasjonatów Tańca w Powietrzu.

Magda Pałucka

magda.polucka.jpg

 

Jestem dyplomowanym instruktorem akrobatyki powietrznej. Warsztat swój szkoliłam między innymi w Stanach Zjednoczonych u takich osób, jak Jill Marie Franklin i Caroline Dignes. Posiadam dyplom instruktora akrobatyki powietrznej na chustach zdobyty na renomowanym szkoleniu Aerial Physique w Wiedniu oraz dyplom instruktora akrobatyki na kołach uzyskany na szkoleniu CirqFit w Nowym Jorku.

 

Dodatkowo doszkalałam się również na kursach instruktorskich pole dance i jogi w chustach. Od lat związana jestem z tańcem, co sprawia, że chętnie wplatam elementy taneczne do swoich zajęć akro. W akrobatyce powietrznej najbardziej lubię poszukiwania nowych figur, szybkie obroty i płynność ruchu.

 

Nieustannie pracuję nad rozwijaniem swoich umiejętności, które chce przekazywać swoim kursantom. Na zajęciach ważne dla mnie jest miła atmosfera, aby każdy w komfortowej przestrzeni mógł rozwijać swoje skrzydła. Uwielbiam patrzeć jak moi kursanci robią duże postępy i przełamują swoje bariery.

Krzysztof Zarębski

IMG_2825.JPG

Moja przygoda z kettlami rozpoczęła się w 2010 roku. W tamtym czasie, poszukiwałem treningu który przygotowałby mnie do profesjonalnych walk rycerskich, które ze względu na duże obciążenie tlenowe oraz sposób prowadzenia broni, wymagają nieco innego planu treningowego niż klasyczne treningi sportów walki. Kettle były odpowiedzią na moje zapotrzebowanie.

Swoje pierwsze profesjonalne kroki z odważnikami kulowymi, stawiałem w sportowej formule kettlebell, tj. Girevoj Sport. Chęć dalszego rozwoju oraz zadziwiające wyniki osiągane przez ludzi pracujących metodą hard style, skierowały mnie na tory Strong First. Jestem człowiekiem, który na pierwszym miejscu stawia współzawodnictwo z samym sobą, oraz dbałość o technikę. Przekraczanie własnych słabości sprawia mi największą frajdę oraz satysfakcję. Próbuję zaszczepić ją również moim podopiecznym, których od blisko 8 lat uczę pracy z kettlebell oraz wagą własnego ciała.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana kettlebell, u mnie znajdziesz porządną dawkę wiedzy, techniki oraz satysfakcji.

Instruktor STRONGFIRST SFG I
Instruktor Centrum Kettlebell Polska
Instruktor Girievoj Sport PSKiF
Instruktor Kettlebell i Fitness PSKiF