top of page

Trener jest kimś kto mówi Ci to
czego nie chcesz słyszeć,
który widzi to czego nie chcesz widzieć,
po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.

Artur Cieciórski

IMG-2142 (1).jpg

Sukces wymaga czasu i poświęcenia.

 

Od najmłodszych lat czynnie uprawiam sport, wyrosłem na podstawie wszystkich sportów, czyli akrobatyce.

Dzięki niej świadomie budowałem swój sukces realizując krok po kroku zakładane cele. Moje najważniejsze osiągnięcia:

Zwycięzca II edycji programu "You Can Dance – Po prostu tańcz’’
- 5-krotny Mistrz Świata Disco i Disco Freestyle
- 3-krotny Mistrz Świata Disco Show Duety
- 24-krotny Mistrz Polski w kategoriach: Solo Freestyle, Duety Show Dance i Mini Formacje oraz Formacje Disco
- Mistrz Europy w Disco Freestyle
- Zdobywca Pucharu Świata Disco Freestyle

 

Współpraca z gwiazdami m. in.  Ashlee Simpson, Hannah Montana, Pussycat Dolls, Baby Bash, T-Pain, Stevie B, Bobby Brown.

Od 22 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zarażając pasją do aktywności fizycznej.

Akrobatyka rozwija nas wszechstronnie.

Dzięki niej kontrolujemy w sposób świadomy każdą część naszego ciała przez co zyskujemy siłę i znakomitą koordynację ruchową.

Badania naukowe potwierdzają, że ćwiczenia zwiększają zadowolenie z życia, polepszają wyniki w nauce, koncentrację, rozwój intelektualny i fizyczny.

Im więcej sukcesów tym większa pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Sprawie, że nasze dzieci będą zdrowe, uśmiechnięte i aktywne bo dzieci to nasza przyszłość.

Mateusz Bołądź

DSC_5804_edytowane_edytowane.jpg

"Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić." – Walt Disney.

Jestem trenerem, miłośnikiem, popularyzatorem akrobatyki oraz  niepoprawnym idealistą:)

Przygodę  z  akrobatyką  zacząłem  w  Toruńskim Klubie Gimnastycznym „Olimpijczyk”, gdzie występowałem we   wszystkich możliwych konkurencjach akrobatycznych, m.in. dwójkach  i  czwórkach  męskich, a także w skokach  na ścieżce i trampolinie.

Wśród moich osiągnięć mogę się pochwalić: 

- Tytułem Mistrza Polski w skokach akrobatycznych

na ścieżce.

Moje treningi to morze uśmiechów, potok kreatywności i równowaga pomiędzy dobrą zabawą i systematyczną pracą. Uważam, że dobry trener, to taki, który posiada wiedzę, umiejętność przekazu i przede wszystkim umiejętność bycia z ludźmi.

W sporcie widzę  uniwersalny  skarbiec  wartości, który kształtuje ludzi. 

Magda Pałucka

magda.polucka.jpg

 

Jestem dyplomowanym instruktorem akrobatyki powietrznej. Warsztat swój szkoliłam między innymi w Stanach Zjednoczonych u takich osób, jak Jill Marie Franklin i Caroline Dignes. Posiadam dyplom instruktora akrobatyki powietrznej na chustach zdobyty na renomowanym szkoleniu Aerial Physique w Wiedniu oraz dyplom instruktora akrobatyki na kołach uzyskany na szkoleniu CirqFit w Nowym Jorku.

 

Dodatkowo doszkalałam się również na kursach instruktorskich pole dance i jogi w chustach. Od lat związana jestem z tańcem, co sprawia, że chętnie wplatam elementy taneczne do swoich zajęć akro. W akrobatyce powietrznej najbardziej lubię poszukiwania nowych figur, szybkie obroty i płynność ruchu.

 

Nieustannie pracuję nad rozwijaniem swoich umiejętności, które chce przekazywać swoim kursantom. Na zajęciach ważne dla mnie jest miła atmosfera, aby każdy w komfortowej przestrzeni mógł rozwijać swoje skrzydła. Uwielbiam patrzeć jak moi kursanci robią duże postępy i przełamują swoje bariery.

Monika Szczuka

IMG-2188.jpg

Monika jest studentką III roku Psychologii. Całe życie związana ze sportem: akrobatyką, tańcem i pływaniem. Od 12 lat ćwiczy akrobatykę sportową, a od początku istnienia Cieciórski Akro Kids jest naszą podopieczną, która z roku na rok rozwija swoje umiejętności.
Emanuje spokojem, pogodą ducha i uśmiechem, którym obdarza swoich podopiecznych.
Od 2021r. współpracuje z Cieciórski Akro Kids jako trener wspomagający w grupach trenerów Artura
i Mateusza i doskonale sprawdza się w tej roli. Już trzeci sezon z powodzeniem także prowadzi swoje zajęcia grupowe.
Monika jest najmłodszym trenerem w naszym Akro Teamie. Jako klub bardzo stawiamy na
rozwój naszych podopiecznych, jeśli dostrzegamy
w nich potencjał trenerski dajemy im możliwość rozwoju, dlatego tak chętnie utworzyliśmy jej grupy samodzielne.
Monika prowadzi zajęcia akrobatyki oraz akrobatyki dla smyka.

Konrad Michalski

image_50379521.JPG

Konrad Michalski- nowy trener w klubie Cieciórski Akro Kids. Związany ze sportem od 21 lat. Od najmłodszych lat trenuje różne sztuki walki, które ukształtowały jego sportowe życie. Pasję i zaangażowanie do akrobatyki oraz sportów walki połączył angażując się w trening Tricking. Przez ostatnie lata wciąż doskonali swoje umiejętności akrobatyczne, trickingowe oraz parkour.
Konrad jest wesołym, otwartym na nowe wyzwania człowiekiem, dla którego godziny spędzane na sali treningowej to czysta przyjemność. Doskonałym cytatem dla Konrada jest stwierdzenie, które powiedział Buddha „w konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa – nie przez swoją siłę, ale przez wytrwałość”.
W obecnym sezonie prowadzić będzie zajęcia
z akrobatyki oraz trickingu.

Anna Łukasiewicz

IMG-8114_edited.jpg

Anna Łukasiewicz- nowa trenerka w teamie Cieciórski Akro Kids, która będzie prowadziła zajęcia nowej grupy  z tańca oraz stretchingu. Ania swoją przygodę z tańcem towarzyskim rozpoczęła ponad 30 lat temu. Brała udział w wielu turniejach ogólnopolskich i zdobywała coraz to wyższe klasy taneczne. Szkoliła się m. in. u takich osób jak Ivona Pavlowić, Krystian Radziejowski, Sylwia Maczek i wielu innych. W 2010 roku wyjechała do USA, gdzie miała trenerów z całego świata, jak również uczęszczała na zajęcia w szkole Broadway Dance Center, gdzie poszerzała wiedzę z różnych technik tańca. Prowadziła zajęcia Ladies latino, tańca towarzyskiego oraz przygotowywała przyszłe młode pary do pierwszego tańca. Jest osobą bardzo energiczną i tą energią zaraża osoby uczęszczające na jej zajęcia. Kocha taniec i ludzi wiec wkłada całe serce w treningi aby każdy czerpał z nich radość tak jak ona. Prywatnie uwielbia musicale, filmy muzyczne skąd wielokrotnie czerpie inspiracje do swoich choreografii.

bottom of page