Trener jest kimś kto mówi Ci to
czego nie chcesz słyszeć,
który widzi to czego nie chcesz widzieć,
po to, żebyś był kimś, kim zawsze chciałeś być.

Artur Cieciórski

Sukces wymaga czasu i poświęcenia.

 

Od najmłodszych lat czynnie uprawiam sport, wyrosłem na podstawie wszystkich sportów, czyli akrobatyce.

Dzięki niej świadomie budowałem swój sukces realizując krok po kroku zakładane cele. Moje najważniejsze osiągnięcia:

Zwycięzca II edycji programu "You Can Dance – Po prostu tańcz’’
- 5-krotny Mistrz Świata Disco i Disco Freestyle
- 3-krotny Mistrz Świata Disco Show Duety
- 24-krotny Mistrz Polski w kategoriach: Solo Freestyle, Duety Show Dance i Mini Formacje oraz Formacje Disco
- Mistrz Europy w Disco Freestyle
- Zdobywca Pucharu Świata Disco Freestyle

 

Współpraca z gwiazdami m. in.  Ashlee Simpson, Hannah Montana, Pussycat Dolls, Baby Bash, T-Pain, Stevie B, Bobby Brown.

Od 20 lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zarażając pasją do aktywności fizycznej.

Akrobatyka rozwija nas wszechstronnie.

Dzięki niej kontrolujemy w sposób świadomy każdą część naszego ciała przez co zyskujemy siłę i znakomitą koordynację ruchową.

Badania naukowe potwierdzają, że ćwiczenia zwiększają zadowolenie z życia, polepszają wyniki w nauce, koncentrację, rozwój intelektualny i fizyczny.

Im więcej sukcesów tym większa pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Sprawie, że nasze dzieci będą zdrowe, uśmiechnięte i aktywne bo dzieci to nasza przyszłość.

Mateusz Bołądź

"Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić." – Walt Disney.

Jestem trenerem, miłośnikiem, popularyzatorem akrobatyki oraz  niepoprawnym idealistą:)

Przygodę  z  akrobatyką  zacząłem  w  Toruńskim Klubie Gimnastycznym „Olimpijczyk”, gdzie występowałem we   wszystkich możliwych konkurencjach akrobatycznych, m.in. dwójkach  i  czwórkach  męskich, a także w skokach  na ścieżce i trampolinie.

Wśród moich osiągnięć mogę się pochwalić: 

- Tytułem Mistrza Polski w skokach akrobatycznych

na ścieżce.

Moje treningi to morze uśmiechów, potok kreatywności i równowaga pomiędzy dobrą zabawą i systematyczną pracą. Uważam, że dobry trener, to taki, który posiada wiedzę, umiejętność przekazu i przede wszystkim umiejętność bycia z ludźmi.

W sporcie widzę  uniwersalny  skarbiec  wartości, który kształtuje ludzi. 

Martyna Fischer

Martyna  (3).jpg

 

Z wykształcenia jestem tłumaczem i nauczycielem języka hiszpańskiego, z zamiłowania performerką zafascynowaną sztuką cyrkową. Połączenie pracy pedagoga ze sportem daje mi spełnienie i radość. Interesuję się akrobatyką powietrzną, pracą z ciałem, szeroko pojętym ruchem scenicznym oraz kuglarstwem. Organizowałam i prowadziłam multidyscyplinarne zajęcia w różnych miejscach w Polsce, a także za granicą (Włochy, Hiszpania). Swoją pasją i pozytywną energią skutecznie zarażam zarówno młodsze jak i starsze pokolenia.

Od 2014 roku aktywnie występuję na polskiej  i na międzynarodowej scenie, a także tworzę spektakle z wykorzystaniem ognia, światła, akrobatyki i pirotechniki. Na akrobatykę powietrzną patrzę jak na spektakl - łączy ona pracę nad siłą i techniką z rozwijaniem wrażliwości artystycznej. Nie można zapomnieć o tym, że jest to również świetna zabawa!  Aktywnie angażuję się w rozwój tej formy akrobatyki w Europie poprzez udział w warsztatach, festiwalach i Spotkaniach Pasjonatów Tańca w Powietrzu.

Magda Pałucka

magda.polucka.jpg

 

Jestem dyplomowanym instruktorem akrobatyki powietrznej. Warsztat swój szkoliłam między innymi w Stanach Zjednoczonych u takich osób, jak Jill Marie Franklin i Caroline Dignes. Posiadam dyplom instruktora akrobatyki powietrznej na chustach zdobyty na renomowanym szkoleniu Aerial Physique w Wiedniu oraz dyplom instruktora akrobatyki na kołach uzyskany na szkoleniu CirqFit w Nowym Jorku.

 

Dodatkowo doszkalałam się również na kursach instruktorskich pole dance i jogi w chustach. Od lat związana jestem z tańcem, co sprawia, że chętnie wplatam elementy taneczne do swoich zajęć akro. W akrobatyce powietrznej najbardziej lubię poszukiwania nowych figur, szybkie obroty i płynność ruchu.

 

Nieustannie pracuję nad rozwijaniem swoich umiejętności, które chce przekazywać swoim kursantom. Na zajęciach ważne dla mnie jest miła atmosfera, aby każdy w komfortowej przestrzeni mógł rozwijać swoje skrzydła. Uwielbiam patrzeć jak moi kursanci robią duże postępy i przełamują swoje bariery.

Luiza McKinney

6f9aa828-cbfa-4dd3-b9bc-433a5e11c786.jpg

Jestem pół Polką pół Indonezyjką. Od 7- 22 roku życia ćwiczyłam Gimnastykę Artystyczną w Poznańskiej Szkole Mistrzostwa Sportowego nr.1, a później w grupie Gimnastyki Artystycznej na Uniwersytecie im. A.Mickiewicza.
Zdobyłam kilkakrotnie drużynowe oraz indywidualne Mistrzostwo Polski Juniorów jak i Studentów. Uczestniczyłam regularnie w zawodach w całym kraju do ukończenia studiów.
Od 2005 do dziś jestem też tancerką i instruktorką tańca.
Przebywałam za granicą wiele lat głównie w Indonezji ucząc się różnych styli tańca od rdzennych Światowej sławy tancerzy. Założyłam też tam szkołę tańca Salsy, Bachaty, Tanga Argentyńskiego i Kizomby.
Mam 17 lat doświadczenia w tańcu, a ponad 25 lat brałam udziału w pokazach i występach tanecznych.
Od 2005 uczę Bachaty, Kizomby oraz Salsy Fussion, która jest połączeniem 3 ważnych stylów salsy Kolumbijskiej, LA i Kubańskiej.
Tango uczyłam się w Buenos Aires od Mistrzów Świata Agostina Tarchini i Axela Arakaki jak i również Natali Hills i Hernan Lazard.
Wszystkie te style tańca opanowałam, ucząc się pod okiem najlepszych tancerzy na Świecie w danej dziedzinie co zwiększyło moje doświadczenie i profesjonalizm.

Anna Kwaśniok

Aktywna Ania - tak określiłam siebie na zajęciach w Szkole Jogi Wiktora Morgulca.
Mała Ania zaczynała od baletowego chodzenia na palcach.
W szkole podstawowej była to gimnastyka.
Średnia szkoła to taniec nowoczesny.
Następnie było Studium Cyrkowe w Julinku  które odmieniło moje życie i 11 lat pracowałam na arenach i scenach całego świata.
W roku 2005 ukończyłam kurs instruktora rekreacji ruchowej - fitness, pilates.
Jogę praktykowałam sama ,aż dojrzałam do decyzji o ukończeniu szkoły.
Teraz wszystkimi doświadczeniami pragnę dzielić się z Wami i wzrastać razem z Wami podczas zajęć z jogi, akro jogi i pilates.

Do zobaczenia na macie